O mnie

Doradzam i rozwiązuje problemy przez zrozumienie, empatię i zaufanie

Uważam, że zawód prawnika opiera się przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb i problemów drugiego człowieka. Zgodnie z tą ideą doradzam i szukam rozwiązań, badając uprzednio każdy przypadek indywidualnie. Pomagam w rozwiązywaniu problemów zarównio przedsiębiorcom jak i klientom indywidualnym.

anna sobieraj
Wiedzę prawną zdobyłam podczas studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie obroniłam pracę magistersą w katedrze postępowania cywilnego. Studia i kariera zawodowa doprowadziły mnie do złożenia z wynikiem pozytywnym radcowskiego egzaminu zawodowego w marcu 2019 r.

Tuż po studiach rozpoczęłam karierę w Izbie Skarbowej w Łodzi pracując w dziale spraw karnych skarbowych.

Następnie miałam szansę pracować w kancelarii radcy prawnego, zdobywając doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, gospodarczego i handlowego, tak na gruncie krajowym jak i międzynarodowym. Zajmowałam również stanowisko asystenta sędziego w wydziale cywilnym w Poznaniu, co pozwoliło mi utrwalić i pogłębić dotychczasową wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Jako osoba otwarta i ciekawa świata, a także podróżnik z zamiłowania, podjęłam też studia z zakresu filologii hiszpańskiej, które dały mi możliwość studiowania na Universidad de Sevilla.

Obecnie mieszkam w Hiszpanii, gdzie zdobywam doświadczenie z zakresu prawa polskiego, hiszpańskiego i międzynarodowego, zarówno na gruncie współpracy z przedsiębiorcami jak i klientami indywidualnymi w tym imigrantami, co pozwala mi pracować z niezwykle ważną aterią jaką są prawa człowieka.

W swojej pracy i życiu codziennym posługuję się językami: polskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim.

Idea usług prawnych

Idea usług prawnych świadczonych przez internet wynika z obserwowanych potrzeb wielu osób, którzy poszukują szybkiej i specjalistycznej pomocy, a często ze względów osobistych nie chcą korzystać ze stacjonarnych porad prawnych. To również idea mająca na celu propagowanie świadomości prawnej poprzez umożliwienie dostępu do pomocy prawnej na każdą kieszeń. Dodatkową zaletą porad prawnych online jest szybkość realizacji oraz komfort otrzymania porady prawnej bez wychodzenia z domu.

Wierzę, że oferowana forma współpracy prawnej będzie stanowiła znaczne ułatwienie dla wielu osób.

Mam świadomość, że internetowe porady prawne to jeszcze nowość na rynku usług prawniczych, jednakże ze względu na to, że forma ta posiada wiele zalet, zyskuje coraz więcej zwolenników.

Dlaczego ja?

Anonimowość

Wszystkie porady sa anonimowe. Informacje i dokumenty wysyłane są bezpośrednio do Klienta i nie są nigdzie publikowane.

Wszelkie dane są chronione.

Natychmiastowość

Do 60 min po wysłaniu zapytania następuje doręczenie oferty wraz z terminem jej wykonania.

Porada zostanie doręczona po dokonaniu wpłaty w wybranym przez Klienta terminie.

Zadowolenie

Doświadczenie, rzetelność i dociekliwość wpływają na najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług, co przekłada się na pełne zadowolenie Klienta.

Komfort

Pomoc prawna udzielana jest na terenie całej Polski i za granicą w obszarze prawa polskiego. By uzyskać poradę wystarczy wypełnić formularz opisując sprawę, poczekać na wycenę, dokonać wpłaty, a następnie odebrać gotową poradę ze wszelkimi wyjaśnieniami i wskazówkami.

Nie ma potrzeby wychodzenia z domu.

Wielojęzyczność

Świadczę usługi w językach: polskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim.

Istnieje możliwość sporządzania dwujęzycznych dokumentów.

W razie potrzeby istnieje możliwość świadczenia usług w językach: włoskim i arabskim.